Gönderi Sorgula

Han Bros Cargo

Taşımacılığın sanatkarlarının hikayesi
1

Hakkımızda

HAN BROS CARGO olarak 10 Yılı aşkın Lojistik tecrübemiz ile Paketlemeden, Taşımaya, Gümrüklemeden Lojistiğin tüm süreçlerinde tecrübeli ekibimiz ile Türkiye'nin Her Yerinden Avrupa'nın Her Yerine Mobilya Taşımacılığı, Ticari Eşya Taşımacılığı, Kargo Taşımacılığı, Ev Eşyası Taşımacılığı ve Gümrükleme hizmetleri vermekteyiz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren teslimata kadar tüm süreçlerimiz bizim kontrolümüzde kendi ekip ve ekipmanlarımız ile tek elden yürütülmektedir.

Özmal araçlar, kadrolu personelimiz, Gaziantep , Kahramanmaraş Pazarcık, İstanbul ve Almanya şubelerimiz ile Türkiye ile Avrupa arasında köprü olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Avrupa'da yaşıyorsanız veya Avrupa'ya taşınma gibi bir hayaliniz varsa her türlü Lojistik ihtiyaçlarınız için sizlere hizmet vermek için buradayız.

2

Han Bros Avantajları

Yepyeni Filo

Son model donanımlı araçlarımızla birlikte daha kaliteli ve hızlı taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Zamanında Teslimat

Han Bros Cargo ile tam planlandığı gün ve saatte teslimat için işleyen sistem ile birlikte hizmet veriyoruz.

Paketleme

Emanet ettiğiniz tüm eşya ve ürünleriniz kusursuz şekilde paketlenip sevkıyat için en uygun şekilde hedeflenen adrese ulaştırılmaktadır.

Depolama

Ürünleriniz ileri tarihli teslimat taleplerinize göre yüksek donanımlı akıllı depolarımızda sevkıyat için depolanabilmektedir.

Kapıdan Kapıya

Ürünleriniz talep ettiğiniz adresten alınarak Avrupa'nın birçok noktasına teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

Sigortalanmış Hizmet

Ürünleriniz her türlü kaza ve sorunlara karşılık sigortalanmaktadır.

3

Partnerlerimiz